Przedszkole Samorządowe w Niemojkach

08 - 201 Niemojki

Szanowni Państwo!

Zachęcamy do zapoznania się z harmonogramem rekrutacji do Przedszkola Samorządowego w Niemojkach

i do klasy pierwszej Szkoły Podstawowej im. Stefana Żeromskiego w Niemojkach

na rok szkolny 2024/2025

• 5 II – 16 II 2024r. - Złożenie wniosku o przyjęcie do przedszkola lub szkoły podstawowej.
  • 19 II – 1 III 2024r. - Weryfikacja przez komisję rekrutacyjną wniosków o przyjęcie do przedszkola lub szkoły podstawowej.
  • 7 III 2024r. - Podanie do publicznej wiadomości przez komisję rekrutacyjną listy kandydatów zakwalifikowanych i kandydatów niezakwalifikowanych.
  • 8 III –  20 III  2024r. - Potwierdzenie przez rodzica kandydata woli przyjęcia w postaci pisemnego oświadczenia.
  • 25 III 2024r. - Podanie do publicznej wiadomości przez komisję rekrutacyjną listy kandydatów przyjętych i kandydatów nieprzyjętych.

WNIOSKI O PRZYJĘCIE DZIECKA BĘDĄ DO POBRANIA NA STRONIE INTERNETOWEJ PRZEDSZKOLA ORAZ BEZPOŚREDNIO  W SEKRETARIACIE PRZEDSZKOLA / SZKOŁY  -  OD 5 LUTEGO DO 16 LUTEGO  - W GODZINACH 7:30 – 16:00

Wnioski (znajdują się → Rekrutacjamożna wyszyłaś na emaila szkolego: zo_niemojki@op.pl

Przedszkolaki zapraszają do obejrzenia ciekawostek:

- MENU  Galeria

- MENU 2023/2024 → Grupa 3 i 4 - latków lub  Galeria 5 i 6 - latków

- ARCHIWUM - KAŻDY ROK Z ŻYCIA PRZEDSZKOLA

Wiek przedszkolny i wczesnoszkolny  to kluczowy etap w życiu dziecka, które kształtuje wtedy swoją osobowość i doskonali wiele ważnych umiejętności, niezbędnych zarówno w okresie dorastania jak i dorosłym życiu. Ma on przygotować je do wyzwań jakie niesie nauka w szkole oraz przystosować je do życia w społeczeństwie. Jest to również okres charakteryzujący się pełną gotowością do próbowania, eksperymentownia i zdobywania przez dziecko nowych doświadczeń. Przedszkolacy chłonią otaczający ich świat wszystkimi zmysłami. Jak nigdy dotąd mają pełną gotowość do zdobywania nowych doświadczeń, poznawania świata, wchodzenia w nowe interakcje z nieznanymi dotąd osobami.